Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Club 12K - za 12 tisíc ročně budete mezi TOP 5

Jedná se o úzký okruh firem, kteří využívají speciální tarif v hodnotě 3.500,- Kč za 1.000,- Kč měsíčně, 12.000,- Kč za rok, proto 12K.

Na každém deníku města máme vpravo 10 SPECIÁLŮ a pouze 5 je volných. Když si vezmete fakt, že ve Vašem městě je několik tisíc firem a jen 5 může být zde, na titulce, podstránkách, na klientském centru ... na pozici SPECIAL, vidíte, že kdokoliv se dívá na deník, vidí Vás. Je to i omezeno tak, že není možné, aby 2 prodejci nábytku byli na pozici special. Na sortiment je exkluzivita.

Díky těmto pozicím jsme docílili několika super výsledků, viz. služba obcím, aukční systémy, posílení firmy ... A věříme, že i Vás dokážeme posunout na přední místa (tuto věc nelze zajistit, slíbit, ale pokusíme se najít optimální řešení). 

100 x nic umoří osla, to se říká. I my nemůžeme věnovat všem stejnou pozornost a čas, ale máme CLUB 12K, kde každý člen platí měsíčně 1.000,- Kč, což zajistí financování samostatného oddělení na podporu, a za to má toto všechno:

1, Vždy, kdykoliv si vzpomene, novou šablonu webu (platí se pouze práce, přehození, nastavení pozic... 800,- Kč)
     Weby můžete vybírat na www.publicmc.cz/individual nebo www.shopmc.cz/individual 
     Vždy v nejvyšší verzi www.publicmc.cz/katalog/1/koupit-publicmc/1/publicmc-ultimate 

     Zde si můžete porovnat verze www.publicmc.cz/varianty/srovnani-variant-publicmc 

2, Aktualizace s frekvencí 1x měsíčně, nové algoritmy, funkce, update...

3, PR podporu na libovolných oborových portálech nebo denících měst, na výběr máte z více jak 100 portálů

4, Prvních 5 v každém městě získá i jednu pozici SPECIAL jako bonus

 

Pokud se na tuto službu podíváte blíže, zjistíte, že za tisícovku měsíčně máte zajištěné www stránky nebo eshop, mediální podporu a firmu, která Vám pomáhá zvyšovat SEO a povědomí o značce díky speciálnímu programu www.posileni-firmy.cz .

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022