Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Karta EXTRA

 

 

Zdravím Vás, 

tím, že čtete tuto stránku, jste nejspíše dostali kartu EXTRA.

Držitel této karty je opravdu něco extra :) Má možnost kdykoliv během 1 měsíce, sobě nebo komukoliv chce, získat web zcela zdarma.

Funguje to takto:

www.publicmc.cz/individual a www.shopmc.cz/individual 

Zde jsou webové stránky, které pro Vás jsou, všechny ve verzi PROFESSIONAL , v nominální ceně 29.999,- Kč.

O vše se postaráme, koupíme doménu, vytvoříme web, zaučíme Vás s adminem.

Důležité:

5 - pouze tolik karet je na město. Pokud jste držitelem této karty, Vy a další 4 lidé mohou svým kamarádům, známým, obchodním partnerům a kolegům nabídnout web zdarma v hodnotě 30.000,- Kč. Je to celé takto vymyšleno proto, abychom nasadili 1 tisíc webů na platformě PublicMC. Karta má platnost 1 měsíc a pokud přes Vás přijde alespoň 10 firem, automaticky se prodlužuje o další měsíc. Všechny získané weby zůstávají (co jednou dáme, je Vaše). Působíme ve 45 městech, v Praze provozujeme www.praha1online.czwww.praha15online.cz, tj. 60 x 5 karet = 300 karet se vyrobilo, 5 na město a nyní se rozhodněte, jak aktivní budete. Tento projekt již běží několik měsíců zkušebně ve 3 městech a v jednom máme velmi aktivního partnera, měsíčně přivede i 15 firem. Již 4 měsíce má v držení kartu, neboť splnil 10 firem měsíčně.  

Hlavní výhody a naše skromné požadavky ;)

 

Přeci jen bychom od Vás něco chtěli, ale to není povinné a spíše tím jde o posílení prodeje, ROLLUP a ministojánek.

 

Můžete si objednat i web nebo eshop na míru, zde jsou speciální ceny platící pouze pro držitele karty eXTRA:


Webové stránky na variantě PROFESSIONAL v hodnotě 30.000,- KčInstalace vybraného webu na Vaši doménu, kompletní převod, nastavení DNS, e-mail serveru..
Hodinová sazba snížená z 1.500,- Kč/hod. na 


1,- Kč999,- Kč
650,- Kč/hod. 

 

Příklad, jak tuto kartu využít k získání nových klientů pro sebe díky nám:

 

Můj osobní kamarád Michal má vinotéku, seznámili jsme se někdy v roce 2009 a od té doby si nechal vyrobit více jak 10 stránek pro sebe a ještě více pro své klienty a zejména kamarády. Těm totiž mohl díky spolupráci s námi nabídnout web za zcela jiných podmínek, mnohdy i 3x levněji než byla cena a protože web umí skvěle ovládat, mohl jim i pomoci, když bylo třeba. A takto je u nás mnoho podobných případů. A tak jsme se rozhodli, že zkusíme malý experiment - kartu EXTRA. Vždy na měsíc dáme někomu, kdo chce (sami si o ni můžete napsat), tuto kartu a díky ní může udělat třeba toto:

1, Vytvořit si seznam svých klientů, kamarádů, rodiny... kdokoliv podniká a rád by nový WEB nebo ESHOP a do 24h může mít na své doméně vše. 

2, Poslat jim e-mailem POUKÁZKU na web zdarma.

 

DOPORUČUJEME cloudové řešení, vše za 1 cenu, pro majitele karty EXTRA velmi zvýhodněnou, neplatíte nic navíc než je cena zde.

 VARIANTA 1VARIANTA 2VARIANTA 3VARIANTA 4
     
Nasazená varianta PublicMCBusinessProfessionalProfessionalUltimate
Verze PR prezentace    
Informace k balíčkuJde o základní verzi systému i PR spolupráce a pokud chcete něco opravdu levného, tato varianta je plně responzivní.Tuto variantu volí především firmy, které chtějí profesionálnější webové stránky a také by se více posunuli v SEO. Oproti Variantě 2 zde je silnější PR podpora, obsahuje i bannery a 1 SPECIAL v ceně 500,- Kč/měs.Nejvyšší varianta systému Ultimate zajišťuje vždy aktuální verzi, navíc je propojená přímo s všemi 60 deníky.
     
............................................................    
Běžná cena900,- Kč/měs1.800,- Kč/měs2.700,- Kč/měs4.500,- Kč/měs
Cena pro Vás300,- Kč/měs600,- Kč/měs900,- Kč/měs1.500.- Kč/měs

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022