Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Partner

Hledáme firmy, které znají město, ideálně mají blízko k našemu podnikání (IT, grafické studio, mediální agentury atd.), ale nebráníme se žádné spolupráci, která povede ke společnému cíli - společnému růstu.

Podpořme se navzájem! Spojme Vaše a naše zkušenosti, možnosti a kontakty. Nabídněme si vzájemně vše, kde najdeme potenciál k růstu. Tak fungují úspěšní. Nabízíme Vám, abyste se stali společníky v našem businessu, aniž byste s tím měli vstupní náklady.
 
Jak spolupráci vyhodnocujeme?
 
Sledujeme si nejrůznější statistiky po městech i obdobích a spolupráci pravidelně vyhodnocujeme. Vzhledem k dosavadním zkušenostem víme, že naše nabídka je dobře realizovatelná, pokud je partner aktivní.  A právě o takové partnery velmi stojíme a nabízíme jim kdykoli pomocnou ruku. Nezatížíme Vás vlastním procesem realizace obchodu, vše jde za námi.

Rádi Vám zašleme kompletní informace na e-mail nebo Českou poštou v obálce, stačí vyplnit dole formulář nebo klikněte ZDE  .

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022